KONST / Litografier / Färglitografi 14997330
nr 1499 7330
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 58x41 cm, yttermått inklusive ram: 78x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:34:36
29/10 10:30:34
300 kr
31/10 20:29:36
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman